Recenze

Recenze Markéta Lorencová

Focení s Markétou bylo moc příjemné, lidský přístup plný pochopení, super nápady na pózy, včetně praktických rad. Taky krásně vybrané místo k focení - zkrátka myslím, že je na Marky spoleh ve všech ohledech 🙂 .
Focení s Markétou bylo velmi příjemné. Markéta je velmi talentovaná a její fotky byly skvělým zachycením našich okamžiků. Markéta umí zachytit ty správné momenty i krásy okolí. Umí naladit příjemnou atmosféru při focení tak, že i ti, co se neradi fotí, neprotestovali :). Fotky jsou přirozené nejen momentem zachycení ale také následnou úpravou. S Markétou byla skvělá komunikace, je moc milá a ochotná a určitě jsem jejích služeb nevyužila naposledy :).
Kamila Predná
U Marky jsme se společně se sestrou a naším malým štěňátkem nechaly fotit na dárek rodičům na Vánoce. Šlo o naše první profesionální focení, ze kterého jsme měly trochu obavy a byly nervózní, ale Marky nás dokázala zbavit jakýchkoliv nejistot. Byla profesionální, trpělivá, komunikativní, dokázala poradit a zároveň respektovat naše přání a především měla velmi přátelský přístup, kterého si velice ceníme. Hotové fotografie jsou krásného provedení a tímto moc děkujeme nejen za přístup, ale i pěkné zážitky. Markétku bychom doporučily každému, kdo se ještě nerozhodl a určitě se budeme vracet i na další focení.
Nikča Komínková
[instagram-feed]